You Can Drive

You Can Drive jest częścią Grupy Ergo Hestia. Swoją ofertę adresuje do osób młodych, nie dyskryminując zwyżkami ze względu na wiek. Firma proponuje proste i szybkie ubezpieczenia mieszkaniowe, podróżne, komunikacyjne, które dostępne są przez Internet. You Can Drive bierze udział w programie sieci INTERCARS, zapewniając przyśpieszenie oraz uproszczenie czynności likwidujących skutki wypadku.

Screenshot of www.youcandrive.pl

W ramach ubezpieczenia samochodu klienci mogą skorzystać z następujących produktów: Ubezpieczenie komunikacyjne, OC, AC oraz ubezpieczenie dodatkowe, które może objąć np. ubezpieczenie szyb lub bagażu.

Ubezpieczenie podróży można dopasować do własnych potrzeb w zależności od celu podróży. Podstawowymi strefami terytorialnych są Polska, Europa i kraje Basenu Morza Śródziemnego, świat z wyłączeniem USA i Kanady oraz świat. Dla osób podróżujących w obrębie, kraju proponowana jest polisa Niezbędnik podróżnika-Polska. Dla osób, wybierających się zagranicę, dostępny jest produkt Niezbędnik podróżnika-zagranica.

Natomiast w ramach polisy mieszkaniowej klienci mogą ubezpieczyć mury (od np. huraganu, gradu, powodzi) oraz wyposażenie pomieszczeń.

About Author: p.w.