Ubezpieczenie zagraniczne – wybierz najlepsze

Atrakcyjne warunki ubezpieczenia zagranicznego. Możliwość zakupu polisy online. Troska o bezpieczny wyjazd Twojej rodziny z towarzystwem ubezpieczeniowym. Dobór oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Komfortowy pobyt za granicą z polisą zagraniczną. Szeroki zakres ochrony ubezpieczenia podróżnego.

Ubezpieczenie za granicą

Niezależnie od celu naszej podróży, długości jej trwania oraz pory roku, zawsze jeśli wybieramy się za granicę warto zakupić ubezpieczenie zagraniczne. Polisy oferują szeroki zakres ochrony, które obejmuje wiele następstw nagłych wypadków, które mogą nam się przytrafić za granicą; jednak to sam klient ustala, jaka ochrona będzie dla niego najbardziej przydatna, a które warianty może pominąć. Czasem zdarza się, że towarzystwo narzuca obowiązkowy wybór niektórych ubezpieczeń, np. kosztów leczenia, jednak zwykle jest to podstawa każdego ubezpieczenia turystycznego.

Możliwe warianty

Oto wybrane, proponowane przez towarzystwa, opcjonalne opcje ochrony, które klient może wybrać: ubezpieczenie NNW i OC, ubezpieczenie utraty bagażu, sprzętu turystycznego, zwrot kosztów odwołania wyjazdu, noclegu, anulowania biletu, bierne uczestnictwo w aktach terroru czy ryzyko zaostrzenia chorób przewlekłych. Zatem ubezpieczyciel chroni nie tylko nasze zdrowie i odpowiedzialność cywilną, ale również dba o nasze prywatne rzeczy oraz komfort wyjazdu.

Obsługa polisy

Obsługa ubezpieczenia może przebiegać w dwóch formach: gotówkowej i bezgotówkowej. W Przypadku gotówkowej klient korzysta np. z pomocy lekarskiej a wystawiony rachunek reguluje z własnej kieszeni. Po powrocie z wyjazdu przedstawia ubezpieczycielowi odpowiednią dokumentacje choroby i otrzymuje zwrot kosztów leczenia. Transakcje bezgotówkowe od początku są opłacane przez ubezpieczyciela, który po nagłym, określonym w umowie wypadku, zostaje poinformowany o sytuacji i organizuje pomoc.

About Author: p.w.