Ubezpieczenie wypadkowe w Allianz

Screenshot of www.allianzdirect.pl

Allianz Opiekun to ubezpieczenie na życie, którego zawarcie nie wymaga przeprowadzenia wcześniej ankiet lub badań medycznych. Dzięki niewielkiej dziennej opłacie, wynoszącej od 1 zł dziennie, klient uzyskuje finansową pomoc w przypadku pobytu w szpitalu lub inwalidztwa. Umowa z przedsiębiorstwem ubezpieczeniowym może być zawarta przez telefon.

Produkt jest dedykowany osobom szukającym wygodnego i elastycznego ubezpieczenia na życie z małą ilością formalności. Nie jest to umowa długoterminowa, dlatego podpisać powinny ją osoby chcące zabezpieczyć zarówno siebie, jak i najbliższych na krótki czas. Produkt zawiera świadczenie wypłacane w przypadku śmierci wskutek niespodziewanego zdarzenia, szeroki zakres usługi Assistance, dwa warianty ochronne. Każdy potomek w ramach Allianz Opiekun otrzymuje odrębną sumę ubezpieczenia. Umowa jest zawierana na jeden rok, nie jest także automatycznie przedłużana.

Składkę można wnieść całościowo lub rozłożyć ją na półroczne, kwartalne, czy miesięczne raty. Wypłacane świadczenia są zwolnione z podatku od spadku i darowizn. Warta uwagi jest usługa Assistance, w której skład wchodzi pomoc w trudnych sytuacjach (przykładowo nagłej choroby), w tym dostarczenie leków, transport medyczny, organizacja rehabilitacji, opieka nad dziećmi i pomoc psychologa. Także po ewentualnej hospitalizacji klienci Allianz mogą liczyć na domowe wizyty lekarza i pielęgniarki.

About Author: p.w.