Ubezpieczenie terminowe – zabezpiecz się

Ubezpieczenie na określony czas dla każdego. Ubezpieczenie oc, najniższa cena na rynku. Najlepsze ubezpieczenie – szybka wypłata świadczeń. Oferta dostosowana do potrzeb klienta, indywidualne podejście, bezpieczeństwo na drodze i poza nią. Skorzystaj z kalkulatora online i kup tanie ubezpieczenie.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest jednym z podstawowych, ale i obowiązkowych ubezpieczeń każdego pojazdu, który pojawia się w ruchu drogowym. Ubezpieczenie to należy zakupić najpóźniej ostatniego dnia przed rejestracją pojazdu. Bez ważnego ubezpieczenia OC w razie rutynowej kontroli drogowej, możemy dostać karę grzywny nawet do 5 tysięcy złotych.

Umowa ubezpieczenia OC

Umowa ubezpieczenia OC jest najczęściej podpisywana na okres jednego roku, a jeżeli umowa nie zostanie zakończona wypowiedzeniem ubezpieczonego to sama automatycznie się przedłuża. Istnieją jednak różne sytuacje, w których umowę można podpisać na okres krótszy niż 12 miesięcy.

Ubezpieczenie terminowe

Ubezpieczenie OC terminowe mogą zawrzeć między innymi wszelkie podmioty gospodarcze, które zajmują się kupnem oraz sprzedażą samochodów. Umowę terminową mogą podpisać osoby, które mają zarejestrowane samochód na okres czasowy i posiadają tak zwane pozwolenie czasowe. Ubezpieczenie terminowe może być zakupione także dla pojazdów wolnobieżnych, z wyjątkiem tych pojazdów, które należą do rolników i służą do wykonywania ich działalności rolniczej. Jeżeli posiadamy pojazd historyczny możemy go również ubezpieczyć ubezpieczeniem OC terminowym, na okres nie krótszy niż 3 miesiące.

About Author: p.w.