Ubezpieczenie techniczne

Ciekawa oferta ubezpieczenia technicznego. Najniższa cena polisy online dla każego. Profesjonalna obsługa i doradztwo. Najlepsze warunki na rynku specjalnie dla Ciebie. Minimum formalności, gwarancja wypłaty gotówki za szkodę, szerokie grono zadowolonych klientów.

Ogólnie o ubezpieczeniu technicznym, na przykładzie telefonu komórkowego

Świat cały czas idzie do przodu. Dowodem tego są chociażby telefony komórkowe – smartfony. Mają one coraz więcej możliwości, coraz więcej gadżetów. Telefon już nie jest zwykłym telefonem. Jednakże wynikiem tego ceny tych telefonów są bardzo wysokie. Naprawa tak drogiego telefonu wiąże się z ogromnymi kosztami. A fakt, że telefon jest bardzo drogi, kusi potencjalnych złodziei do kradzieży. Dlatego warto ubezpieczyć swój sprzęt techniczny przed kradzieżą lub przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem.

Zakres ubezpieczenia

Zadaniem ubezpieczenia jest ochrona przed kradzieżą jak i przed całkowitym zniszczeniem sprzętu. Jeśli dochodzi do sytuacji wymienionych powyżej klient ma gwarancje wypłaty odszkodowania. Jeżeli nie dochodzi do całkowitego zniszczenia, lecz jedynie do uszkodzenia, ubezpieczyciel zobowiązuje się do pokrycia kosztów naprawy bądź transportu sprzętu do naprawy, jeżeli sytuacja tego wymaga.

About Author: p.w.