Ubezpieczenie samochodowe oc

Najniższa cena, najatrakcyjniejsze zniżki, prosta procedura zawarcia umowy, bez zbędnych formalności, najlepsze warunki, bez ukrytych kosztów, możliwość kupna przez internet, najszerszy zakres odpowiedzialności, koszty pokrywane przez ubezpieczyciela.

OC na samochód

Każdy samochód powinien posiadać ważne ubezpieczenie OC. Ubezpieczenie to jest obowiązkowe i bez niego żaden pojazd nie może uczestniczyć w ruchu drogowym. Gdyby osoba bez ważnego ubezpieczenia OC uczestniczyła w ruchu i by została poddana rutynowej kontroli drogowej, mogłaby zostać ukarana karą grzywny do 5 tysięcy złotych. Samochód możemy ubezpieczyć także dodatkowymi ubezpieczeniami, którymi są między innymi: ubezpieczenia szyb samochodowych, ubezpieczenia NNW oraz ubezpieczenia AC.

Cena ubezpieczenia

Wybierając zakład ubezpieczeń musimy mieć świadomość, że im firma ma lepszą renomę tym wyższe składki trzeba będzie płacić. Jednak pamiętajmy, że dobra opinia nie wzięła się znikąd. Zakłady te z pewnością są w pełni profesjonalne i oferują bardzo dobrą ochronę. Nie warto wybierać najtańszego ubezpieczenia, jakie uda nam się znaleźć, ponieważ, gdy poniesiemy szkodę lub wyrządzimy szkodę osobie trzeciej może się okazać, że nasze ubezpieczenie nie pokryje kosztów naprawy, gdyż jego zakres nie obejmuje danej ochrony.

Zniżki

Warto pamiętać o tym, że renomowane firmy mające pewną sytuacje na rynku oferują często nowym i obecnym klientom atrakcyjne zniżki, które obniżają cenę naszego ubezpieczenia. Zniżki również mogą dostać osoby za bezszkodową jazdę, a także osoby, które posiadają już jeden ubezpieczony samochód w danym zakładzie ubezpieczeń. Niekiedy firmy ubezpieczeniowe oferują zniżkę za to, że klient zawarł umowę online lub zapłacił za składkę za pomocą karty płatniczej.

About Author: p.w.