Ubezpieczenie rodzinne

Ochrona całej rodziny z polisą rodzinną online. Najatrakcyjniejsza cena, najlepsza oferta, profesjonalne podejście do klienta. Tania oferta dostosowana do potrzeb klienta. Skorzystaj z kompleksowej ochrony siebie i bliskich z ubezpieczeniem rodzinnym.

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta ubezpieczenia rodzinnego skierowana jest do osób fizycznych, którzy są obywatelami polskimi, ale także i do cudzoziemców. Skorzystać z umowy mogą skorzystać niemalże wszyscy bez względu na wiek oraz bez względu na rodzaj wykonywanej pracy.

Ubezpieczenie to jak nazwa wskazuje obejmuje ochroną całą rodzinę. Ubezpieczenie obejmuje ochroną ubezpieczonego wraz z jego małżonkiem lub konkubentem, jeżeli mieszkają razem w tym samym gospodarstwie domowym. Ochrona obejmuje także dzieci ubezpieczonego, które są niepełnoletnie bądź uczą się, jeżeli pierwszego dnia ubezpieczenia nie ukończyły 24 lat.

Korzyści ubezpieczenia rodzinnego

Polisa jest idealna dla osób, które chcą za pomocą jednego ubezpieczenia zabezpieczyć całą swoją rodzinę. W przypadku, gdy dochodzi do nieszczęścia, zakład ubezpieczeń wypłaca świadczenie w odpowiedniej wysokości, w celu zapewnienia finansowego wsparcia. Ubezpieczenie można rozszerzyć o usługi assistance, do których zaliczyć można pomoc medyczną, domową, rehabilitacyjną, pielęgnacyjną, a także psychologiczną.

Przedmiot oraz zakres ubezpieczenia

Do zakresu ubezpieczenia zaliczyć można następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz następstwa obrażeń ciała. Mowa jest o obrażeniach ciała powstałych w wyniku ataku epilepsji lub omdleniem, które stało się bez przyczyny.

Natomiast świadczenia, na które mogą liczyć objęci ochroną ubezpieczenia rodzinnego to między innymi świadczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego w nieszczęśliwym wypadku, z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu, świadczenie na leczenie uciążliwe, a także świadczenie powypadkowe.

About Author: p.w.