Ubezpieczenie przyczepy kempingowej

Minimum formalności dla wszystkich ubezpieczających się. Prostota zawarcia umowy na ubezpieczenie przyczepy kempingowej. Bezpieczeństwo na wakacjach Twoje i Twojej rodziny. Najlepsza oferta na rynku ubezpieczycieli, najatrakcyjniejsza cena – ranking ofert. Gwarantowane odszkodowanie i zniżki.

Do kogo jest skierowane ubezpieczenie?

Ubezpieczenie jest skierowane do osób posiadających przyczepkę kempingową. Wiele osób kupuje przyczepkę z myślą o wakacyjnym noclegu. Dlatego bardzo ważną sprawą jest ubezpieczyć ją na wypadek kradzieży bądź też innych nieprzewidzianych zdarzeń. Nieprzewidzianymi zdarzeniami mogą być pożary, bądź przeciekająca woda z dachu.

Ubezpieczenie OC

Jeżeli postanowiliśmy zakupić przyczepę kempingową musimy pamiętać, że podlega ona obowiązkowej rejestracji. Nie można oczywiście zapomnieć o obowiązkowym ubezpieczeniu OC.

Ubezpieczenie to chroni posiadaczy przyczep kempingowych przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Zabezpieczona jest przyczepka wraz z wyposażeniem. Ubezpieczenie ochrania przed szkodami.

Gdyby jednak doszło do szkody to ubezpieczenie to zapewnia odszkodowanie i pokrycie kosztów związanych z naprawą mienia. Sytuacje, które objęte są ochroną ubezpieczeniową: przeciekająca woda z dachu, która może uszkodzić sprzęt znajdujący się w przyczepie, użyty ogień przy przedmiotach łatwopalnych, który doprowadzić może do pożaru, kradzież, włamanie.

Wyliczając składkę naliczane są zniżki, dzięki którym będzie ona mniejsza. Po odliczeniu zniżek, składka roczna nie jest droga. Bez ważnej rejestracji i ubezpieczenia OC pojazd nie może znaleźć się w ruchu drogowym.

About Author: p.w.