Ubezpieczenie posagowe dla Twojego dziecka

Najlepsza oferta ubezpieczenia posagowegl dla Twojej pociechy. Minimum formalności w ochronie zdrowia i życia dziecka. Przejrzysta umowa również online, niska cena, fachowa obsługa. Szybka gwarancja wypłaty świadczenia, korzystne warunki. Zadbaj o przyszłość swojego dziecka z ubezpieczeniem posagowym.

Do kogo jest skierowane ubezpieczenie?

Ubezpieczenie jest skierowane do osób, które chcą finansowo zabezpieczyć przyszłość swojego dziecka. Wypłaty finansowe zgromadzonych środków odbywają się wybranym momencie przyszłości dziecka.

Ubezpieczenie posagowe

W umowie ubezpieczenia ubezpieczający zobowiązany jest do płacenia składki. Podstawowym celem ubezpieczenia jest zapewnienie dziecku możliwości kształcenia się między innymi na studiach wyższych, a także pomoc dziecku w samodzielnym życiu po zawarciu związku małżeńskiego. Osoba ubezpieczona w tym ubezpieczeniu nie jest ubezpieczonym, jest natomiast nazywana uposażonym.

Główną zaletą jest to, że dziecko posiada bezpieczeństwo finansowe i środki finansowe na start w dorosłe życie. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej zostają dziecku wypłacone środki i kończy się zobowiązanie do płacenia składek. Zaletą może być także to, że ubezpieczony sam wybiera, na jaki okres ubezpieczenia chce zawrzeć umowę.

Zakres ubezpieczenia

Polisa ubezpieczenia posagowego wypłacana jest w sytuacji, gdy dojdzie do śmierci osoby ubezpieczonej i dożycia osoby uposażonej końca okresu ubezpieczenia.

About Author: p.w.