Jakie ubezpieczenie podróżne online?

Szybki zakup ubezpieczenia podróżnego online. Zniżki rodzinne nawet do 50%. Potwierdzenie kupna polisy SMSem. Atrakcyjne warunki dobieranie w zależności od potrzeb klienta. Minimum formalności na grupowe ubezpieczenie podróżne. Ranking najlepszych polis podróżnych w Twojej okolicy.

Ubezpieczenie w podróży online

Aby zakupić ubezpieczenie w podróży online wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w Internecie. Klient podaje jedynie niezbędne dane (wiek, czas i kierunek podróży), aby móc ustalić wysokość składki. Następnie po zaakceptowaniu warunków należy podać dane osób ubezpieczonych. Płatność za polisę odbywa się przez przelew bankowy lub kartę kredytową. Zwykle okres ochrony rozpoczyna się od wpłynięcia pierwszej opłaty. Numer polisy otrzymujemy SMSem i drogą mailową. Po kilku minutach nasze ubezpieczenie jest aktywne i możemy udać się w podróż.

Szczegółowe warunki

Przed wyborem ubezpieczenie należy samemu ustalić, jaki zakres ochrony jest nam potrzebny. W tym celu szukamy informacji, najlepiej wpisując w wyszukiwarkę cel naszej podróży. Wtedy pojawią się propozycje polis, które będą najbardziej nam przydatne podczas wyjazdu. Szczególnie należy zwrócić uwagę na ubezpieczenie kosztów leczenia oraz pakiet assistance, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, bagażu podróżnego czy NNW. W zależności od ilość wybranych opcji, wzrasta suma naszego ubezpieczenia oraz jego składka.

Wyszukiwarki i porównywarki ubezpieczeń są niezwykle przydatne przy samodzielnym wyborze ubezpieczenia, gdyż jesteśmy wtedy zdani na własny instynkt, a nie pomoc konsultanta. Jednocześnie mamy pewność, że wybraliśmy najlepsza ofertę na rynku i nie przepłacamy za zbędne polisy. Jest to łatwy i szybki sposób na zapewnienie sobie bezpieczeństwa i komfortu w podróży.

About Author: p.w.