Ubezpieczenie OC mieszkania

Atrakcyjna cena polisy OC własnego mieszkania. Bezpieczeństwo i ochrona mieszkania. Gwarancja wypłaty świadczeń po szkodzie w mieszkaniu. Minimum formalności dla każdego. Najlepsza oferta, szeroki zakres ochrony OC. Wykup tanie ubezpieczenie OC mieszkaniowe. Chroń to co w życiu najważniejsze – dom i rodzinę.

Polisa OC

Przy rozważaniu ubezpieczenia mieszkania warto się zastanowić nad zakupem ubezpieczenia OC. Samo ubezpieczenie mienia – mieszkania ochrania przed utratą, zniszczeniem, uszkodzeniem naszego majątku, jednak nie chroni naszych finansów przed szkodami przez nas spowodowanymi – na przykład zalanie sąsiada. Dlatego warto się zastanowić przy zakupie ubezpieczenia mieszkania o zakupie ubezpieczenia OC.

Zakres ochrony

Polisa ta zapewnia ochronę przed koniecznością zaspokojenia roszczeń osób trzecich. Dzięki niej nie musimy się obawiać, że będziemy musieli ponieść koszty zadośćuczynienia, np. zalanemu sąsiadowi. Firma ubezpieczeniowa wypłaci świadczenia, a my nie musimy się niczym martwić. Ubezpieczyciel pokrywa powstałe przez nas szkody rzeczowe, ale i osobowe. Osobową szkodą może być śmierć lub utrata zdrowia.

Jeżeli jednak do przykładowego zalania mieszkania nie doszło z naszej winy, to firma ubezpieczeniowa poszukuje winnego tej awarii. Winą zalania mieszkania może być pęknięta rura, która powinna być sprawdzana przez administrację.

About Author: p.w.