Ubezpieczenie oc direct przez internet

Szybkie i proste zawarcie umowy OC direct. Ubezpieczenie w kilka minut, pełna ochrona i bezpieczeństwo. Najlepsze ubezpieczenie przez Internet. Atrakcyjne zniżki, ciekawe upusty, grono zadowolonych klientów. Tanie ubezpieczenie online lub przez telefon, bez konieczności wychodzenia z domu.

Czym jest ubezpieczenie direct?

Ubezpieczenie direct charakteryzuje się tym, że można je zakupić za pośrednictwem internetu bądź telefonu. Jest to bardzo prosta metoda i zajmująca mniej czasu aniżeli bezpośredni kontakt z doradcą ubezpieczeniowym w firmie ubezpieczeniowej. Aby skorzystać z tej metody ubezpieczenia wystarczy telefon komórkowy lub stacjonarny, albo dostęp do internetu. Umowa ubezpieczenia direct nie różni się niczym od ubezpieczenia kupowanego w sposób tradycyjny, z wyjątkiem formy zakupu.

Forma płatności

Pomimo faktu, że ubezpieczenie zawierane jest na odległość, za ubezpieczenie można zapłacić gotówką przy odbiorze polisy. Zapłacić można przede wszystkim kartą bądź przelewem.

Korzyści

Korzystając z ubezpieczenie direct oszczędzamy nie tylko czas. Nie musimy udawać się osobiście do filii każdego zakładu ubezpieczeniowego, by zapoznać się z ofertami, które obecnie istnieją na rynku. Może to potrwać nawet kilka dni. Natomiast sprawdzenie oferty za pomocą internetu może potrwać zaledwie kilka chwil.

Kolejną korzyścią jest to, że składka ubezpieczenia jest niższa niż w przypadku, gdy kupujemy ubezpieczenie bezpośrednio u ubezpieczyciela. Głównie ze względu na to, że ubezpieczyciel nie musi angażować czasu doradcy ubezpieczeniowego. Wygoda jest także dużym plusem, gdyż możemy to zrobić w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu. Albo telefonicznie albo online.

About Author: p.w.