Ubezpieczenie nowego samochodu

Bezpieczeństwo na drodze z ubezpieczeniem samochodowym. Pełna, fachowa ochrona, atrakcyjne zniżki z polisą na nowy samochód. Profesjonalne doradztwo dla każdego. Obsługa doradcy na wysokim poziomie, najlepsza oferta, pakiet ubezpieczeń. Skorzystaj z rankingu online i kup dobrą polisę.

Kiedy wykupić polisę?

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowym ubezpieczeniem, bez którego żaden samochód nie może wyjechać na jezdnię. Jeżeli kupiliśmy nowe auto z salonu należy je ubezpieczyć najpóźniej w dniu, w którym zostanie dokonana rejestracja pojazdu.

Cena

Ubezpieczenie nowego auta może być stosunkowo drogie, dlatego należy przyjrzeć się, czy za drogim ubezpieczeniem idzie pełna ochrona. Oczywiście to, czy cena jest droga zależy od oferty zakładu ubezpieczeniowego.

Mimo, że niektóre oferty bywają drogie, to nie ma czym się martwić. Otóż wiele zakładów ubezpieczeniowych oferuje atrakcyjne upusty dla właścicieli nowych samochodów. Upusty te pozwalają na zakup atrakcyjnego ubezpieczenia po korzystnej cenie, nawet jeśli kierowca nie posiada jeszcze żadnych zniżek za bezszkodową jazdę.

Rodzaje ubezpieczeń

Jak już wcześniej zostało napisane jednym z rodzajów ubezpieczeń jest ubezpieczenie OC, które jest obowiązkowe. Kierowca nie powinien jednak ograniczać się tylko do jednej ochrony. Może swój samochód ubezpieczyć także ubezpieczeniem AC, ubezpieczeniem NNW, czy też ubezpieczeniem szyby samochodowej.

Warto zastanowić się nad zakupem dodatkowej ochrony, gdyż tylko wtedy mamy pełną ochronę na drodze. Nie musimy się martwić kosztami, w razie nieszczęśliwego i nieprzewidzianego wypadku, gdyż wszelkimi kosztami zajmie się nasz ubezpieczyciel.

About Author: p.w.