Ubezpieczenie na narty

Bezpieczniejszy wyjazd z polisą na narty. Najtańsza cena, bogata oferta, atrakcyjne warunki dla każdego. Możliwość zakupu ubezpieczenia na narty online. Wzbogać grono zadowolonych klientów. Sprawdzony ubezpieczyciel, brak niepotrzebnych formalności. Kup polisę i wybierz się na upragniony urlop.

Ubezpieczenie nart

Przed wyjazdem na narty, każdy zapewne spędził dużo czasu i wydał dużo pieniędzy na zakup odpowiedniego sprzętu narciarskiego. Sprzęt nie może być zbyt tani, gdyż to od tego czy jest idealny zależy bezpieczeństwo na stoku. Wszystko musi być idealnie dopasowane. Narty i kijki kupowane są odpowiednio do wzrostu. Różne są rodzaje nart – do slalomy, do zjazdów. Dlatego ważną rzeczą przed wejściem na stok jest zadbanie o odpowiednie ubezpieczenie.

Ubezpieczenie to chroni ubezpieczonego i jego rodzine, przed równymi niechcianymi sytuacjami. Gdyby zaszła taka potrzeba ubezpieczyciel wypłaca odpowiednie świadczenie oraz gwarantuje pokrycie niechcianych kosztów. Jest to ważne, gdyż koszty na leczenie za granicą, bez posiadanego ubezpieczenia, mogą być ogromne i osiągać nawet setki tysięcy złotych.

Zakres ubezpieczenia

Ubezpieczenie na narty ochrania przed: nieprzewidzianymi kosztami leczenia, w razie konieczności – kosztami transportu medycznego i repatriacji do kraju, koszty poszukiwań, koszty ratownictwa górskiego. W swojej ofercie ma także: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, ubezpieczenie sprzętu sportowego, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie bagażu.

About Author: p.w.