Ubezpieczenie dla narciarzy

Wygodnie ubezpieczenie na wakacje i ferie. Minimum formalności dl anarciarzy. Rzetelna obsługa, gwarancja wypłaty świadczenia, gwarancja pokrycia kosztów leczenia. Najlepsze warunki, najatrakcyjniejsza oferta, najniższa cena. Ranking najlepszych ubezpieczeń dla narciarzy.

Do kogo jest skierowane ubezpieczenie?

Z ubezpieczenia mogą, a raczej powinny skorzystać osoby planujące w niedalekim czasie wyjazd na narty, czy to w kraju czy za granicą. Z ubezpieczenie korzystają osoby, które są świadome, że nasze życie, zdrowie, majątek mogą zostać narażone na uszczerbek wskutek zdarzeń, które są niechciane i nieplanowane – nieprzewidziane.

Zakres ubezpieczenia

Podstawą ubezpieczenia jest oczywiście pokrycie w razie konieczności kosztów leczenia, a także ubezpieczenie NNW czy OC. Są to podstawowe elementy, które można dodatkowo ubezpieczyć. Byłoby to wskazane, jeżeli chcemy mieć pełną ochronę, bez potrzeby dodatkowego stresu, gdyby coś się wydarzyło.

Dodatkowe opcje

Do podstawowego ubezpieczenia można wybrać dodatkowe opcje. By uniknąć wszystkich nieprzewidzianych zdarzeń. Dodatkową opcją może być pokrycie kosztów akcji poszukiwawczej bądź ratowniczej. W niektórych krajach koszt tych akcji jest bardzo duży, dlatego przed wyjazdem warto dokładnie się zastanowić i przemyśleć zakup dodatkowych opcji. Ważne jest także by dodatkowo ubezpieczyć zakupiony sprzęt narciarski.

Uwaga!

Ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania, jeżeli do jakiegokolwiek wypadku, czy uszkodzenia mienia osoby trzeciej doszło pod wpływem alkoholu. Nawet jeśli postanowiliśmy na stoku wypić tylko jednego grzańca. Należy pamiętać by być odpowiedzialnym, i że trzeba trzeźwo myśleć.

About Author: p.w.