Ubezpieczenie narciarskie

Ubezpieczenie podczas wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny. Wysokie bezpieczeństwo na stoku z polisą na życie, najbogatsza oferta. Najlepsze warunki ubezpieczenia dla podróżujących. Najkorzystniejsza cena na rynku – ranking online. Pomyśl o ubezpieczeniu dla narciarzy – wakacje są tuż tuż.

Dlaczego ubezpieczenie narciarskie jest takie ważne?

Ubezpieczenie narciarskie koniecznie powinno być w świadomości każdego narciarza – najważniejszą częścią ekwipunku. Dzięki temu ubezpieczeniu, w razie między innymi wypadku i konieczności leczenia, jesteśmy w stanie uniknąć wydatków, które sięgać mogą nawet setki tysięcy złotych.

Co się składa na ubezpieczenie narciarskie?

Na ubezpieczenie narciarskie składa się wiele opcji. Jednak nie wszystkie są obowiązkowe, gdy wraz z rodzinom narciarskie szaleństwa postanawiamy spędzić w polskich górach. Zatem na ubezpieczenie narciarskie składają się przede wszystkim koszty leczenia, ubezpieczenie odpowiedzialności w życiu prywatnym, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie sprzętu narciarskiego, ubezpieczenie bagażu, assistance, koszty transportu i repatriacji, ubezpieczenie kosztów ratownictwa i poszukiwania po zejściu lawiny.

Umowa

Zakres ubezpieczenia zawarty w umowie będzie zależał od tego czy wyjazd na narty planujemy za granicą czy w Polsce. Jednak spędzając je w Polsce, należy do ubezpieczenia podejść równie poważnie. Umowę ubezpieczenia narciarskiego można zawrzeć zarówno w placówce, jak i też online.

About Author: p.w.