Ubezpieczenie od kradzieży

Najszerszy zakres ochrony za najniższą cenę na rynku. Najkorzystniejsze warunki, możliwość zakupu polisy przez Internet, bez zbędnych formalności, szybko i łatwo online. Masz cenny rower i boisz się go trzymać w piwnicy? Kup tanią polisę już dziś.

Ubezpieczenie od kradzieży roweru

Podobnie jak samochody, rowery można również ubezpieczyć od kradzieży ubezpieczeniem casco (autocasco). Ubezpieczenie to chroni od szkód powstałych w wyniku kradzieży i uszkodzenia roweru. Jeżeli nasz rower trzymamy na przykład w garażu, gdyż na nim nie jeździmy, często jest traktowany jako mienie ruchome, które podlega ubezpieczeniu mieszkania/domu od kradzieży z włamaniem. Jeżeli jednak obecnie rower jest przez nas używany i jedziemy na nim na przykład do sklepu może on ulec kradzieży lub rabunkowi. Wówczas należy zakupić odpowiednie ubezpieczenie oraz posiadać wszelkie kwity dotyczące roweru.

Ubezpieczenie rzeczy od kradzieży

Jeżeli chodzi o rzeczy, które posiadamy w domu, podlegają one ochronie ubezpieczenia mieszkania/domu od kradzieży z włamaniem. Nasze rzeczy są nazywane mieniem ruchomym i gdy dojdzie do kradzieży dostaniemy gwarancje wypłaty odszkodowania. Jednak dom/mieszkanie bądź jeżeli posiadamy garaż i piwnicę, wszystko to musi być odpowiednio zamknięte i ochronione przed kradzieżą. Jedynie wtedy zakład ubezpieczeń wypłaci nam stosowne świadczenie.

About Author: p.w.