Ubezpieczenie direct

Proste i szybkie ubezpieczenie przez Internet – online, a także telefonicznie. Najniższa składka polisy direct. Szybkie zawarcie umowy. wykup ubezpieczenia bez konieczności wychodzenia z domu. Skorzystah z darmowych porad doradcy ubezpieczeniowego.

Czym jest ubezpieczenie direct?

Ubezpieczenie direct charakteryzuje się tym, że można je zakupić za pośrednictwem internetu bądź telefonu. Jest to bardzo prosta metoda i zajmująca mniej czasu aniżeli bezpośredni kontakt z doradcą ubezpieczeniowym w firmie ubezpieczeniowej.

Aby skorzystać z tej metody ubezpieczenia wystarczy telefon komórkowy lub stacjonarny, albo dostęp do internetu. Umowa ubezpieczenia direct nie różni się niczym od ubezpieczenia kupowanego w sposób tradycyjny, z wyjątkiem formy zakupu.

Korzyści

Korzystając z ubezpieczenie direct oszczędzamy nie tylko czas. Nie musimy udawać się osobiście do filii każdego zakładu ubezpieczeniowego, by zapoznać się z ofertami, które obecnie istnieją na rynku. Może to potrwać nawet kilka dni. Natomiast sprawdzenie oferty za pomocą internetu może potrwać zaledwie kilka chwil.

Kolejną korzyścią jest to, że składka ubezpieczenia jest niższa niż w przypadku, gdy kupujemy ubezpieczenie bezpośrednio u ubezpieczyciela. Głównie ze względu na to, że ubezpieczyciel nie musi angażować czasu doradcy ubezpieczeniowego.

Wygoda jest także dużym plusem, gdyż możemy to zrobić w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu. Albo telefonicznie albo online.

Forma płatności

Pomimo faktu, że ubezpieczenie zawierane jest na odległość, za ubezpieczenie można zapłacić gotówką przy odbiorze polisy. Zapłacić można przede wszystkim kartą bądź przelewem.

About Author: p.w.