Ubezpieczenie assistance dla Ciebie i pasażera

Maksimum korzyści z ubezpieczeniem assistance. Atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe dla każdego. Możliwość wyboru odpowiedniego ubezpieczenia – ranking ofert firm ubezpieczeniowych. Natychmiastowa pomoc, gwarancja wypłaty świadczenia, ochrona kierowcy i pasażerów.

Dodatkowe ubezpieczenie assistance

Ubezpieczenie assistance jest ubezpieczeniem o charakterze dobrowolnym, które można dokupić do ubezpieczenia podstawowego. Ubezpieczenie assistance zapewnia ochronę nie tylko kierowcy, ale także i pasażerom. Pomoc jest zarówno w zakresie medycznym i technicznym. Pomoc jest udzielana w razie wypadku drogowego lub kradzieży pojazdu.

Ubezpieczenie można zakupić za pomocą internetu. Pomóc przy wyborze ubezpieczenia może porównywarka ubezpieczeń i kalkulator składki.

Zakres ubezpieczenia

Ubezpieczenie obejmuje swoim zakresem działania takie jak naprawa lub holowanie auta w razie wypadku. Ubezpieczony może liczyć także na samochód zastępczy, gdyby zaszła taka konieczność. Ubezpieczyciel oferuje także organizację dostawy zamiennych części oraz udzielenie zaliczki gotówkowej na rzecz naprawy samochodu.

Ubezpieczenie assistance online

Jeżeli nie posiadamy zbyt dużo wolnego czasu możemy zakupić ubezpieczenie online. Ubezpieczając się za pośrednictwem internetu możemy liczyć na korzystne zniżki, a samo ubezpieczanie się trwa krótko i jest bardzo łatwe. Umowa ubezpieczenia jest taka sama jak w przypadku zawarcia jej w zakładzie ubezpieczeń, różni je tylko sposób jej zawarcia.

About Author: p.w.