Ubezpieczenie AC i OC kalkulator

Kalkulator prosty w użyciu za darmo online. Możliwość znalezienia najatrakcyjniejszej składki bez doradcy. Najlepsze ubezpieczenie w sieci. Najrzetelniejszy ubezpieczyciel w zasięgu Twojej ręki, pełna ochrona, bezpieczeństwo na drodze, wykup polisy AC i OC przez Internet.

Ubezpieczenie AC i OC

Ubezpieczenie autocasco odpowiedzialne jest za ochronę pojazdów przed uszkodzeniem bądź kradzieżą. W porównaniu do ubezpieczenia OC ppm, nie jest to ubezpieczenie obowiązkowe. Mimo dobrowolnego charakteru ubezpieczenia wielu posiadaczy pojazdów, w szczególności luksusowych i drogich, decyduje się na ubezpieczenie autocasco.

Natomiast ubezpieczenie OC chroni osoby ubezpieczone przed skutkami szkód wyrządzonych przez nich osobom trzecim. Ubezpieczenie to ma charakter ubezpieczenie obowiązkowego. I żaden pojazd bez jego posiadania nie może uczestniczyć w ruchu drogowym.

Kalkulator OC i AC

Kalkulator pozwala sprawdzić, ile zapłacimy za ubezpieczenie przy wybranych przez nas opcjach dodatkowych, bez konieczności kupowania go. Jest też ułatwieniem, jeżeli nie mamy czasu chodzić do filii zakładów ubezpieczeń w celu zapoznania się z ofertą i cennikiem.

Oto jak działa kalkulator: wypełniamy formularz, w którym odpowiadamy na pytania dotyczące informacji oczekiwaniach odnośnie ubezpieczenia OC i AC, wybieramy zakres dodatkowej ochrony, a następnie mamy obliczoną składkę, jaką byśmy musieli zapłacić zakładowi ubezpieczeń.

About Author: p.w.