Ubezpieczenia dla podróżujących autem

Screenshot of www.dus.net.pl

DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM to firma oferująca szeroki zakres ubezpieczeń. Doradcy DUS pomogą odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do potrzeb klienta. Firma działa w oparciu o współpracę z 25 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dlatego może zaoferować swoim klienta szeroki zakres wyboru.

W ramach ubezpieczenia komunikacyjnego DUS umożliwia wykup dodatkowego pakietu assistance. Taką dodatkowa polisę można wykupić dla samochodów osobowych, ciężarowych do 3,5t, przyczep kempingowych, a nawet dla motocykli.

W momencie kiedy klient odbywa zagraniczną podróż może czuć się bezpiecznie i pewnie, ponieważ w razie wypadku bądź awarii ubezpieczyciel zobowiązany jest do szybkiej interwencji. Jeżeli spotkał nas nieszczęśliwy wypadek, czy też doszło do poważnej awarii pojazdu, koszty jego uruchomienia na drodze polskiej nie mogą przekroczyć 400 zł, zaś na drodze zagranicznej koszty nie mogą być większe niż 100 EUR. W ramach pakietu assistance klient ma prawo do samochodu zastępczego. Zgodnie z umową ubezpieczyciel oferuje również złomowanie bądź parkowanie pojazdu. Jednak ostatnie regulacje mają dla podróżującego klienta największe znaczenie. Otóż w razie wypadku ubezpieczyciel pokrywa dodatkowe koszty zakwaterowania za granicą oraz zobowiązany jest do transportu i bezpiecznego powrotu osób do państwa.

Coraz częściej ludzie decydują się na podróże wakacyjne w pojedynkę, własnym pojazdem. Warto więc ubezpieczyć się, by uniknąć dodatkowych kosztów związanych z nieprzewidzianymi przeciwnościami losu.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.dus.net.pl/

About Author: p.w.