Stawki ubezpieczenia OC

Gwarancja najniższej składki, najlepsze ubezpieczenie, minimum formalności, maksimum korzyści. Bezpieczeństwo podczas jazdy, spokój w razie wypadku, szereg usług dodatkowych. Osobisty doradca, atrakcyjne zniżki. Zabezpiecz się kupując polisę OC.

Ubezpieczenie OC

Zadaniem ubezpieczenia OC jest ochrona szkód finansowych, które zostały przez nas wyrządzone osobom trzecim. Dotyczy zarówno szkód wyrządzonych na osobie jak i na mieniu. Ubezpieczenie to ma charakter ubezpieczenia obowiązkowego. Bez ważnego ubezpieczenia OC żaden pojazd mechaniczny nie ma prawa uczestniczyć w ruchu pojazdów.

Stawki oc a pojemność silnika

Stawki ubezpieczenia OC mogą być różne dla różnych marek samochodów. Stawka ubezpieczenia zależy również od pojemności silnika samochodu. A zależność jest następująca: im większa pojemność silnika tym większa stawka, jaką musi posiadacz ubezpieczenia zapłacić.

Zniżki

Pamiętajmy, że od każdej stawki ubezpieczenia odjąć możemy nasze zniżki, które zdążyliśmy dotychczas wypracować. Dzięki zniżkom cena ubezpieczenia znacząco się obniży. Zniżki można wypracować za bezszkodową jazdę, za przedłużenie umowy oraz niekiedy za to, że kupujemy ubezpieczenie online lub za pomocą karty płatniczej.

About Author: p.w.