Sprawdź ubezpieczenie oc

Szybka wypłata świadczenia z ubezpieczeniem OC. Jesteś uczestnikiem wypadku? ubezpieczeniem nic nie płacisz. Najatrakcyjniejsze oferty, przejrzyste składki, najniższe ceny. Rzetelny ubezpieczyciel, profesjonalna opieka. Natychmiastowa gwarancja wypłaty świadczenia, bez formalności.

Jak sprawdzić ubezpieczenie oc? Porównywarka.

Korzystanie z porównywarki wcale nie jest rzeczą trudną. Dzięki porównywarce nie musimy spędzać długich godzin, a nawet dni, nad szukaniem odpowiedniej oferty dla nas. Wystarczy parę chwil i porównywarka wybierze te oferty, które spełniają nasze wymagania, a następnie my sami wybieramy tę najlepszą z najlepszych.

Aby skorzystać z porównywarki ubezpieczeń auta należy wypełnić niedługi formularz dotyczący nas, naszego auta i naszych oczekiwań odnośnie ochrony ubezpieczeniowej. Następnie porównywarka wyszukuje dla nas tylko te oferty, które spełniają nasze oczekiwania. Zaś my możemy już z ograniczonego grona ofert wybrać dla siebie idealną, analizując każdą z nich.

Początek i koniec odpowiedzialności

Początek odpowiedzialności, jak w przypadku wielu ubezpieczeń, rozpoczyna się z chwilą zawarcia umowy ubezpieczenia wraz z wpłaceniem pierwszej raty składki. Wyjątkiem są natomiast ubezpieczenia na okres krótkoterminowy, umowy zawierane przed zarejestrowaniem pojazdu oraz gdy przedłużamy umowę na kolejny okres ubezpieczenia (12 miesięcy).

Podstawowym czynnikiem wpływającym na rozwiązanie umowy (czyli na koniec okresu ubezpieczenia) jest upływ okresu ubezpieczenia. Rozwiązanie umowy następuje również w przypadku wyrejestrowanie pojazdu. Również w przypadku, gdy zawarliśmy umowę ubezpieczenia przed rejestracją pojazdu, a do tej rejestracji nie doszło. Na koniec okresu ubezpieczenia może wpłynąć także wypowiedzenie umowy ubezpieczenia przez nabywcę pojazdu. Dodatkowym czynnikiem może być:

  • gdy nasz zakład ubezpieczeń zgłosi upadłość,
  • gdy zarejestrujemy nasz pojazd za granicą,
  • odstąpienie od umowy, która została zawarta na odległość.
About Author: p.w.