Sprawdź jakie są zniżki OC

Najlepsza oferta na rynku, najniższe ceny, gwarancja zadowolenia, grono specjalistów, grono zadowolonych klientów, możliwość zakupu przez internet, szybka obsługa, minimum formalności, bogata oferta, najkorzystniejsze warunki.

Zakres ubezpieczenia OC

Ubezpieczyciel zobowiązuje się do ochrony ubezpieczonego przed kosztami wynikającymi ze szkód związanymi z odpowiedzialnością cywilną. Czyli jeżeli wskutek nieprzewidzianego zdarzenia wyrządzimy szkodę innemu kierowcy i jego pojazdowi, wówczas wszystkie koszty naprawy zostaną pokryte z naszego ubezpieczenia OC.

Zniżki

Każdy kierowca kupując ubezpieczenie, oprócz skupianiu się na zakresie ochrony oferowanym przez różne zakłady ubezpieczeniowe, zwraca uwagę także na zniżki. Zniżki mogą być różne. Pamiętajmy jednak o tym, żeby sama zniżka nie decydowała o tym, jakie ubezpieczenie kupimy.

Kierowcy – Ubezpieczeni mogą liczyć na zniżki przede wszystkim za bezszkodową jazdę. Również za to, że postanawiają przedłużyć ubezpieczenie u tego samego ubezpieczyciela. Niekiedy zniżkę można dostać, gdy kupuje się polisę przez internet – online lub jeśli płaci się kartą lub przelewem za dane ubezpieczenie. Ubezpieczony może liczyć na zniżkę, jeżeli w tym samym zakładzie ubezpieczeniowym ma ubezpieczony dom, mieszkanie lub jeżeli w tym samym zakładzie ma ubezpieczone już jedno auto i chce ubezpieczyć kolejne.

About Author: p.w.