Składka OC AC – wylicz ją za darmo

Najniższa składka dostępna online. Najtańsze ubezpieczenie OC i AC dla wszystkich kierowców. Pełny zakres ochrony ubezpieczonego. Gwarancja wypłaty świadczenia, bez formalności, online, przez Internet. Łatwe i szybkie zawarcie umowy, wszystko przejrzyste i pewne, najlepsza oferta – sprawdź już teraz.

OC a AC

Ubezpieczenie OC chroni osoby ubezpieczone przed skutkami szkód wyrządzonych przez nich osobom trzecim. Ubezpieczenie to ma charakter ubezpieczenie obowiązkowego. I żaden pojazd bez jego posiadania nie może uczestniczyć w ruchu drogowym.

Natomiast ubezpieczenie autocasco odpowiedzialne jest za ochronę pojazdów przed uszkodzeniem bądź kradzieżą. W porównaniu do ubezpieczenia OC ppm, nie jest to ubezpieczenie obowiązkowe. Mimo dobrowolnego charakteru ubezpieczenia wielu posiadaczy pojazdów, w szczególności luksusowych i drogich, decyduje się na ubezpieczenie autocasco.

Oblicz składkę oc ac

Wysokość składki ubezpieczenia AC może zależeć od: wartości i rodzaju pojazdu, zakresu umowy ubezpieczeniowej, ryzyk dodatkowych, indywidualnej oceny ryzyka.

Jeżeli zaś chodzi o ubezpieczenie OC to jego cena zależy tylko i wyłącznie od zakładu ubezpieczeniowego, gdyż zakres ochrony oferowany przez wszystkie firmy musi być taki sam. Do obliczenia składki przydatny może okazać się kalkulator, który po wypełnieniu krótkiego formularza, oblicza wysokość składki, jaką musielibyśmy zapłacić w razie zdecydowania się na dane ubezpieczenie.

About Author: p.w.