Prywatne ubezpieczenie medyczne

Kompleksowa opieka medyczna. Ratalne formy płatności za polisę medyczną. Szeroki zakres ubezpieczenia dla każdego. Wysokość składek dostosowana do wieku ubezpieczonego. Możliwość zakupu online, bez wychodzenia z mieszkania. Szybka procedura zawarcia umowy.

Przedmiot ubezpieczenia

Prywatne ubezpieczenie medyczne to ubezpieczenie oferujące szerszy niż w standardowym pakiecie zakres usług oraz profesjonalną opiekę medyczną w prywatnych placówkach na terenie całej Polski. Jest skierowane do osób szczególnie ceniących sobie wykwalifikowaną opiekę medyczną oraz szybki do niej dostęp w nagłych sytuacjach.

Ubezpieczenie można wykupić w wersji indywidualnej – dla siebie lub współmałżonka, lub w wersji rodzinnej, gdzie cena polisy jest stała, niezależna od liczby osób w rodzinie. Na cenę ubezpieczenia wpływa zakres świadczeń medycznych lub opcjonalnie wiek i stan zdrowia ubezpieczonego. Warto zapoznać się ze szczegółowymi warunkami i wyłączeniami umowy oraz listą najbliższych placówek medycznych, z którymi ubezpieczyciel ma podpisaną umowę.

Głównymi zaletami prywatnego ubezpieczenia medycznego są: przyjęcie do lekarza podstawowej opieki w czasie do 24 godzin od chwili zgłoszenia, a do lekarza specjalistycznej opieki w czasie od 3 do 5 dni oraz możliwość różnych form rejestracji.

Pakiet świadczeń

W ramach szerokiego pakietu dostępnych świadczeń ubezpieczony może liczyć na:

  • nielimitowany dostęp do lekarzy opieki medycznej bez konieczności skierowania
  • nielimitowany panel badań diagnostycznych
  • kompleksowe zabiegi laboratoryjne
  • całodobowy dostęp do Telefonicznej Informacji Medycznej oraz wykwalifikowanych doradców medycznych
About Author: p.w.