PREVOIR

Groupe Prévoir to francuskie towarzystwo, które specjalizuje się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie. Założone zostało w 1910 roku w północnej Francji. Jest firmą o rodzinnych tradycjach.

Screenshot of www.prevoir.pl

Margines wypłacalności Groupe Prévoir przewyższa normy obowiązujące w krajach Unii Europejskiej. Stabilny rozwój działalności zagranicznej jest jednym z elementów strategii Groupe Prévoir. Grupa ta posiada swoje oddziały także w Portugalii oraz Wietnamie. Ten ubezpieczyciel jest całkowicie niezależny finansowo.

Oferta produktowa Groupe Prévoir, umożliwia klientom wybór elastycznego ubezpieczenia, dostosowanego do potrzeb, wieku, priorytetów oraz możliwości finansowych klientów. Ubezpieczenie obejmuje ochronę zarówno zdrowia, jak i finansów, emeryturę i oszczędzanie. Produkty oferowane przez Groupe Prévoir pozwalają zabezpieczyć rodzinę przed konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń losowych takich, jak: wypadki, czy inwalidztwo, a także sprostać zmniejszonym dochodom przy przejściu na emeryturę.>/p>

Oddział Groupe Prévoir w Polsce od 2000 roku, swoją siedzibę ma w Warszawie, a jej biura handlowe ulokowane są na terenie całej Polski.

Biura handlowe Groupe Prévoir znaleźć można w wielu miastach, m.in.: w Katowicach, Bielsko-Białej, Rybniku, Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy, Krakowie, Nowym Sączu i wielu innych.

Od 2005 roku Groupe Prévoir prowadzi sprzedaż polis drogą Internetową, za pośrednictwem strony firmy.

About Author: p.w.