Porównanie ubezpieczeń na życie

Selekcja najlepszych ofert ubezpieczeń na życie. Atrakcyjne zniżki polis dla każdego. Korzystne warunki umowy ubezpieczeniowe. Samodzielny wybór ubezpieczenia. Porównywarka ubezpieczeń na życie. Wyszukiwanie ofert według własnych potrzeb. Brak skomplikowanych formalności – pełna ochorna Twojego życia.

Porównywarka ubezpieczeń na życie

Aby nie tracić czasu na samodzielne wyszukiwania i porównywanie ofert, można posłużyć się internetową porównywarką, która zestawi najlepsze dla nas ubezpieczenia na życie. Korzystanie z takich usług jest bezpłatne, a kwestionariusz nie zobowiązuje klienta do kontaktu z agentem lub zakupu czegokolwiek. Na życzenie klienta podane dane mogą być zapisane w systemie, chronione i udostępnione agentom w celu udzielenia szczegółowych informacji zainteresowanemu. Początkowa ankieta jest bardzo krótka i jej wypełnienie zajmuje kilka minut, co oszczędza czas klienta.

Przykładowe pytania

W celu wyboru i ewentualnego zakupu ubezpieczenia na życie online należy wpierw wypełnić krótki kwestionariusz. Wystarczy podać informacje:

  • dla kogo szukane jest ubezpieczenie (tylko dla klienta, dla współmałżonka, lub wspólne)
  • jaki jest cel ubezpieczenia (zabezpieczenie finansowe, ochrona na wypadek inwalidztwa, hospitalizacji, na wypadek niezdolności do pracy, jako kapitał na przyszłość etc.)
  • jaki jest okres ubezpieczenia (bezterminowe lub terminowe)
  • z usług jakich towarzystw ubezpieczeniowych chcemy skorzystać

Należy również podać podstawowe dane osobowe: płeć oraz datę urodzenia, od których zależna jest wysokość składki ubezpieczenia.

Po wypełnieniu kwestionariusza pojawią się wybrane dla nas oferty. Aby w przyszłości nie wypełniać go ponownie, możemy zapisać swoje dane w systemie, a hasło dostępu do nich otrzymamy na podany adres email.

About Author: p.w.