Pakiet Assstance TRUCK

Screenshot of www.efl.pl

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. należący do Grupy Credit Agricole to jedna z największych firm leasingowych w Polsce. Prężnie działający zespół sprawia, że ich praca przynosi doskonałe efekty w postaci coraz to nowszych i bardziej udoskonalonych pakietów dla swoich klientów.

Jednym z szeregu różnych ofert stało się ubezpieczenie Assistance TRUCK. Grupa EFL stworzyła propozycję z myślą o pojazdach ciężarowych do ładowności powyżej 2 t, ciągnikach siodłowych i balastrowych oraz naczepach i przyczepach o ładowności powyżej 750 kg. Nie stwarza różnicy to czy samochód jest nowy czy też używany.

Jeżeli Leasingobiorcę spotka niepożądana sytuacja, mowa tutaj o wypadku bądź też innym zdarzeniu losowym związanym z pojazdem, Grupa EFL zobowiązuje się do natychmiastowej pomocy techniczenej. Ponadto udzieli pomocy osobom- zarówno kierowcy jak i pasażerom. Pakiet zapewnia również pomoc medyczną, a także w dalszej kolejności prawną i fnansową.

Korzystając z pakietu Assistance możemy ubezpieczyć jedynie pojazdy w wieku do 15 lat. Istnieją trzy warianty ubezpieczenia: Podstawowy, Gold TRUCK i VIP TRUCK. Ważne jest też to, że firma posiada klientów nie tylko w Polsce, lecz i w całej Europie. Dlatego też jej struktury muszą być wysoko rozwinięte. Tak też rzeczywiście jest, bowiem bez względu na to gdzie doszło do zdarzenia- w Polsce czy w Europie- klient może zawsze liczyć na błyskawiczną pomoc. Zadaniem Grupy EFL jest maksymalne przyspieszenie likwidacji szkód oraz nieustanne monitorowanie naprawy.

Szczegółowe informacje znajdują się tu.

Źródło:http://www.efl.pl/ubezpieczenia/efl-assistance-truck

About Author: p.w.