OC auta – sprawdź czy musisz je wykupić

Dobre ubezpieczenie OC samochodu. Najniższa cena – najwyższa jakość, pełna ochrona, atrakcyjna składka. Proste i szybkie zawarcie umowy online lub w oddziale. Fachowa i sprawna obsługa, bez zbędnych formalności. Możliwość kupna online przez Internet.

Ubezpieczenie auta

Każdy posiadacz pojazdu powinien posiadać minimum podstawowe ubezpieczenie, które i tak jest obowiązkowe – ubezpieczenie OC. Ubezpieczenie to nie pokryje kosztów wszystkich szkód.

Więc jeśli w przypadku powstania szkody nie chcemy się martwić o koszty napraw, które mogą być czasem bardzo duże, powinniśmy zakupić również dodatkową ochronę, którą zapewnia między innymi ubezpieczenie AC, usługi assistance, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie transportowe oraz ubezpieczenie NNW. Każde z tych ubezpieczeń specjalizuje się pokryciem kosztów napraw i wypłat świadczeń dotyczących jednak różnych zdarzeń.

Zakres

Ubezpieczyciel zobowiązuje się do ochrony ubezpieczonego przed kosztami wynikającymi ze szkód związanymi z odpowiedzialnością cywilną. Czyli jeżeli wskutek nieprzewidzianego zdarzenia wyrządzimy szkodę innemu kierowcy i jego pojazdowi, wówczas wszystkie koszty naprawy zostaną pokryte z naszego ubezpieczenia OC.

About Author: p.w.