Nowy produkt Aviva

Screenshot of www.aviva.pl

Z myślą o małych i mikro przedsiębiorcach powstało nowe ubezpieczenie Aviva, Partner w Biznesie. Jest to innowacyjna, pierwsza na polskim rynku pakietowym ochrona ,,na pierwsze ryzyko”, dedykowana wspomnianym biznesmenom ze wspomnianych małych, a także średnich firm. Nowa strategia oznacza dynamiczne wejście ubezpieczyciela na szybko rozwijający się segment rynkowy.

Sieć multiagencyjna oraz agenci wyłączni mogą teraz skrócić czas transakcji z klientem do około 3 minut. Cały proces odbywa się dzięki narzędziom online, a sam Partner w Biznesie charakteryzuje się przy tym prostymi założeniami. Pierwszym z nich jest dokładne przedstawienie ryzyk, z których składa się ubezpieczenie – są nimi między innymi pożary, kradzieże, rabunki, OC, śmierć w następstwie nieprzewidzianego wypadku. System oparto na koncepcji pierwszego ryzyka, dodając możliwość wybrania limitów odpowiedzialności dla każdego z nich.

Chroniona jest całość mienia, w dowolnych lokalizacjach. Aviva nie wymaga od przedsiębiorcy szczegółowego wykazania wartości poszczególnych przedmiotów. Klient może także rozszerzyć zakres wybranej przez siebie ochrony, wystarczy, że zapozna się z dodatkowymi klauzulami. Partner w Biznesie powstał dzięki pracy multiagentów, którzy przez dłuższy czas poszukiwali optymalnego rozwiązania ubezpieczeniowego dla małych oraz mikro firm. Według Pawła Przybyła, dyrektora niezależnych kanałów dystrybucji w Aviva, produkt zainteresuje każdego biznesmena, który poszukuje przystępnego i prostego produktu ochronnego.

About Author: p.w.