Napraw szkodę online

Screenshot of tueuropa.pl

Pracownicy Grupy Ubezpieczeniowej Europa oddali w ręce klientów kolejne narzędzie pozwalające na szybką i intuicyjną likwidację szkód za pomocą Internetu. Posiadanie indywidualnego konta w serwisie oznacza możliwość monitorowania tego procesu od chwili zgłoszenia po wypłatę świadczenia z tytułu zaistniałego incydentu.

Internetowy serwis Europy jest podstawową platformą internetowej komunikacji pomiędzy klientem a pracownikami ubezpieczeniowego przedsiębiorstwa. Ci pierwsi mają całodobowy dostęp do informacji na temat produktów firmy, przykładowo polis turystycznych, inwestycyjnych i nieruchomości. Zalogowany klient ma możliwość pełnego zarządzania wybranymi przez siebie usługami ubezpieczeniowymi, a zgłoszenie zaistniałej szkody online nie jest obwarowane wieloma formalnościami. Aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze oraz pozwala na prześledzenie działań ubezpieczycieli likwidujących skutki wydarzenia. W razie potrzeby możemy za jej pomocą przesłać niezbędne dokumenty lub zadać pytanie za pomocą elektronicznego formularza.

To nie koniec nowych funkcji serwisu Grupy Ubezpieczeniowej Europa. Klient ma od teraz możliwość wybrania opcji potwierdzeń SMS informujących o aktualnym statusie zgłoszonego postępowania. Według Alicji Hamkało, rzecznika prasowego przedsiębiorstwa, rozbudowa internetowej komunikacji Europy jest odpowiedzią na coraz wyższe wymagania konsumentów. Na dodatek, likwidacja szkód online maksymalnie upraszcza procedury, a tym samym zmniejsza stres poszkodowanych.

About Author: p.w.