Gdzie najtańsze ubezpieczenie OC

Dobre ubezpieczenie OC z wysokimi zniżkami dla stałych klientów. Tanie ubezpieczenie o najniższej cenie. Niskie składki, oferta dostosowana do potrzeb klienta, atrakcyjne pakiety – pełna ochrona. Skorzystaj z rankingu online i znajdź najlepsza polisę OC.

Okres ubezpieczenia

Okres ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych według generalnej zasady wynosi 12 miesięcy. Jednak można zawrzeć umowę także na okres krótkoterminowy (co najmniej na 30 dni), gdy pojazd mechaniczny:

  • jest zarejestrowany na stałe, zaś posiadacz pojazdy prowadzi handel używanymi samochodami,
  • jest zarejestrowany czasowo,
  • bądź jest zarejestrowany za granicą,
  • to pojazd wolnobieżny,
  • to pojazd historyczny.

Porównywarka jako metoda znalezienia najtańszego ubezpieczenia

Z porównywarki skorzystać może (i powinna) każda osoba, która interesuje się zakupem ubezpieczenia samochodu. Jeżeli szukamy najlepszego ubezpieczenia dla naszego samochodu, a nie na rękę jest nam ani chodzenie od zakładu ubezpieczeniowego do zakładu ubezpieczeniowego w celu zapoznania się z ofertą każdego z nich ani sprawdzanie tysięcy ofert przez internet, powinniśmy skorzystać z porównywarki.

Aby skorzystać z porównywarki ubezpieczeń auta należy wypełnić niedługi formularz dotyczący nas, naszego auta i naszych oczekiwań odnośnie ochrony ubezpieczeniowej. Następnie porównywarka wyszukuje dla nas tylko te oferty, które spełniają nasze oczekiwania. Zaś my możemy już z ograniczonego grona ofert wybrać dla siebie idealną, analizując każdą z nich.

About Author: p.w.