Mobilna aplikacja UFG

Ubezpieczeniowy Fundusz Inwestycyjny wypłaca odszkodowania wszystkim tym ofiarom wypadków, które zostały poszkodowane przez właścicieli nieubezpieczonych pojazdów. UFG swoją działalnością obejmuje również osoby, które ucierpiały w wypadku z winy rolnika. Ponadto UFG zobowiązuje się do wypłaty odszkodowania poszkodowanym, nawet w sytuacji kiedy sprawca ucieka z miejsca zdarzenia.

UFG w ostatnim czasie wprowadził nowoczesną mobilna aplikację, która umożliwia sprawdzenie OC danego pojazdu. Sprawdzenia można dokonać w każdej chwili, będąc już na drodze. Aplikacja mobilna UFG jest niezwykle przydatna w sytuacjach, kiedy dojdzie do kolizji czy wypadku. Wówczas będąc uczestnikiem wydarzenia możemy szybko sprawdzić czy inni kierowcy prowadzili auto z opłaconym ubezpieczeniem OC.

Dzięki takiej aplikacji można w szybki i łatwy sposób skontaktować się przedstawicielem do spraw roszczeń. Przedstawiciel ten to reprezentant zagranicznej firmy ubezpieczeniowej. Przyjmuje on zgłoszenia od osób poszkodowanych w wypadku w którym winowajcą jest kierowca z polskim ubezpieczeniem.

Po szczegółowe dane sięgnij tutaj.

Źródło:http://www.ufg.pl/web/guest/aplikacja-mobilna-ufg

About Author: p.w.