Mini autocasco

Tanie ubezpieczenie samochodu. Atrakcyjne warunki oferty. Minimum formalności dla każdego zainteresowanego. Możliwość zakupu online. Zróżnicowany zakres ochrony. Oferta dopasowana do potrzeb klienta. Mini autocasco dopasowane do potrzeb klienta. Kierowco! Poczuj się bezpiecznie na drodze i poza nią.

Ubezpieczenia autocasco

Ubezpieczenia autocasco to ubezpieczenia dobrowolne, które chronią pojazdu w przypadku uszkodzenia z winy ubezpieczonego lub osób trzecich oraz czynników atmosferycznych i kradzieży. Można wybrać jeden z dwóch dostępnych pakietów: maxi casco i mini casco, które różnią się proponowanym zakresem ochrony.

Mini autocasco – co to oznacza?

To ubezpieczenie posiada zawężony zakres ochrony, jednak ze względu na swoją cenę jest atrakcyjne dla wielu klientów, zwłaszcza tych, którzy ubezpieczają samochód po raz pierwszy. Mini autocasco obejmuje wyłącznie te zniszczenia, które wynikły w skutek wypadku z winy kierowcy, jeżeli koszt naprawy nie przekracza 70% jego wartości oraz kradzież samochodu.

Atrakcyjność ubezpieczenie Mini Casco znacznie wzrasta wraz ze spadającą wartością pojazdu – ubezpieczenie w pełnym pakiecie starszego auta często może sięgać aż 1/3 jego wartości, przez to staje się inwestycją mało opłacalną. Mini Casco zabezpiecza przede wszystkim przed kradzieżą, która jest najgorszym zmartwieniem wielu kierowców.

Zwykle pakiet ubezpieczenia ma charakter modułowy i dopiera się go w zależności od potrzeb klienta. Również zakres i warunki ochrony w różnych towarzystwach są zróżnicowane, dlatego warto je porównać, aby wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb. Do wspólnych elementów różnych firm należy jedynie: ubezpieczenie od kradzieży i ochronę na terenie RP.

Warto pamiętać, że Mini Autocasco można dokupić do posiadanego ubezpieczenia komunikacyjnego niezależnie od tego, z jakim towarzystwem ma się zawartą polisę OC.

About Author: p.w.