MACIF

Jedynym w Polsce Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych, które oferuje ubezpieczenia na życie dla wszystkich, jest MACIF Życie. Działalność na rynku polskim TU kontynuuje od 2003 roku. Swoją ofertę MACIF kieruje zarówno osób indywidualnych, jak i pracowników przedsiębiorstw i instytucji. MACIF Życie TUW szczyci się rozwiązaniami prostymi, przejrzystymi i elastyczne, przy najkorzystniejszej cenie.

Screenshot of www.macif.pl

Grupa MACIF, założyciel MACIF Życie TUW to jedna z najbardziej liczących się firm ubezpieczeniowych na rynku europejskim, która gwarantuje niskie koszty i łatwy dostęp do ubezpieczeń. Prowadząc działalność jako Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, MACIF Życie TUW oferuje produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, na jasnych i przejrzystych zasadach.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych MACIF Życie zapewnia klientom bezpieczeństwo finansowe oraz zabezpieczeni przyszłości najbliższych. Dodatkowo można zyskać emeryturę dodatkową, zabezpieczyć kredyt i ułatwić realizację projektu.

Przedsiębiorstwom i instytucjom oferowane są ubezpieczenia pracowników oraz programy oszczędnościowo-emerytalne. MACIF Życie TUW posiada swoje placówki i przedstawicieli na terytorium całego kraju. W składce ubezpieczeniowej klienci mają gwarancję niskiej narzuty administracyjnej, a firma dba o podwyższanie jakości produktów i obsługi. Produkty ubezpieczeniowe, które znajdują się w ofercie firmy, mają w jak najlepszy sposób odpowiadać rzeczywistym potrzebom Członków Towarzystwa.

About Author: p.w.