LINK4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA funkcjonuje na polskim rynku od początku 2003 roku. Jest to pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, która swoją ofertę – ubezpieczenia komunikacyjne, oferuje drogą direct – ubezpieczenia oferowane przez telefon lub internet.

Screenshot of www.link4.pl

Początkowo Link4 oferowało jedynie ubezpieczenia samochodu, dziś specjalizują się również w ubezpieczeniach mieszkania i ubezpieczeniach podróży. Dzięki zaawansowanej technologii dostęp do usług oferowanych przez firmę jest 24-godzinny i to z dowolnego miejsca w kraju.

Od 2009 roku Link4 stał się częścią RSA – wiodącego ubezpieczyciela działającego w 130 krajach całego świata, którego historia sięga XVIII wieku.

Nagrody i wyróżnienia LINK4:

  • Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń typu direct Link4 otrzymało certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.
  • W 2013 roku Link4 otrzymało tytuł Najlepszego Pracodawcy w kategorii dużych firm.
  • W 2012 roku firma zdobyła Laur Konsumenta po raz trzeci, w kategorii Ubezpieczenia komunikacyjne direct.

W listopadzie 2012 roku Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu i oceny aż 22 pakietów ubezpieczenia OC komunikacyjnego. Z przeprowadzonej analizy wynika, że najszerszą opcję ubezpieczenia OC, bez dodatkowych opłat, oferuje towarzystwo LINK4.

About Author: p.w.