LIBERTY DIRECT

Liberty Direct to marka, która należy do Liberty Mutual. Jest to międzynarodowa grupa świadcząca kompleksowe usługi ubezpieczeniowe w 24 krajach, na 5 kontynentach. Liberty Mutual, to amerykańska firma, która założona została w 1912 roku. Dziś jest to jedna z największych instytucji ubezpieczeniowych w USA, która zajmuje czwartą pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych.

Screenshot of www.libertydirect.pl

Firma oferuje szereg ubezpieczeń komunikacyjnych: OC, AC, NNW i Assistance. Liberty Direct sprzedawane są w ofertach, które obejmują:

  1. Pakiet OC + Mini Assistance
  2. Pakiet OC + AC Standard
  3. Pakiet OC + AC Premium

W pakiecie 2 i 3 MiniAssistance dostępne jest bez dodatkowych opłat. Każdy klient ma również możliwość dokupienia ubezpieczenia Premium Assistance oraz NNW.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla wszystkich właścicieli samochodów w Polsce. Zakres tego ubezpieczenia oferowany przez Liberty Direct jest standardowy – obejmuje on szkody związane z udziałem własnego samochodu w ruchu drogowym.

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC jest dostępne w dwóch wersjach – jest to STANDARD i PREMIUM.

AC STANDARD –  obejmuje szkody polegające m.in. na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu, szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie jak również powstałe na skutek wystąpienia zdarzeń związanych z wystąpieniem żywiołów, takich jak: huragan, grad, czy powódź.

AC PREMIUM to gwarantowana i odnawialna suma ubezpieczenia oraz możliwość naprawy samochodu w autoryzowanych stacjach obsługi z użyciem oryginalnych części zamiennych.

Mini Assistance

Mini Assistance oferuje kompleksową pomoc serwisową (np. naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, czy pomoc dla poszkodowanego). A także informacje dotyczące, m.in. postępowania w przypadku wystąpienia zdarzenia.

About Author: p.w.