Kalkulator polisy oc – pomoc online

Najlepsze polisy OC online, za pośrednictwem Internetu. Znajdź najtańsze oferty ubezpieczeniowe. Szeroka ochrona, indywidualne podejście do potrzeb klienta. Skorzystaj z pomocy online i wybierz najlepsze ubezpieczenie OC. Wykup policę online i korzystaj z dodatkowych zniżek.

Zakres polisy OC

Ubezpieczyciel zobowiązuje się do ochrony ubezpieczonego przed kosztami wynikającymi ze szkód związanymi z odpowiedzialnością cywilną. Czyli jeżeli wskutek nieprzewidzianego zdarzenia wyrządzimy szkodę innemu kierowcy i jego pojazdowi, wówczas wszystkie koszty naprawy zostaną pokryte z naszego ubezpieczenia OC.

Do kogo jest skierowana polisa OC?

Wszyscy kierowcy na terenie naszego kraju są zobowiązani do zawarcia umowy ubezpieczenia OC z wybraną przez siebie ubezpieczalnią. Zobowiązani są do tego kierowcy pojazdów takich jak: pojazdu samochodowego, motocykla, motorowerów itp. Bez ważnego ubezpieczenia OC pojazd nie może uczestniczyć w ruchu drogowym. Jeżeli ktoś bez ważnego ubezpieczenia zostanie rutynowo skontrolowany podczas jazdy, wówczas może dostać karę grzywny sięgającą kilku tysięcy złotych.

Kalkulator

Gdy znaleźliśmy kilka ofert, które wydają nam się za odpowiednie, a chcemy znaleźć ofertę o najlepszym zakresie ochrony, ale o stosunkowo najniższej składce, idealnym narzędziem jest kalkulator. Wylicza on składkę, jaką byśmy musieli zapłacić przy wybraniu danego ubezpieczenia. Dzięki temu widzimy wszystko czarne na białym i nie musimy się martwić i żadne ukryte koszty.

About Author: p.w.