Kalkulacja ubezpieczenia samochodu OC

Najlepsza oferta, taniej niż w zakładzie, taniej niż u konkurencji, bogata oferta, szeroki zakres ochrony, korzystne odszkodowania, sprawdzony ubezpieczyciel, online, szybkie i łatwe zawarcie umowy, minimum formalności, bezpieczeństwo.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest jednym z podstawowych, ale i obowiązkowych ubezpieczeń każdego pojazdu, który pojawia się w ruchu drogowym. Ubezpieczenie to należy zakupić najpóźniej ostatniego dnia przed rejestracją pojazdu. Bez ważnego ubezpieczenia OC w razie rutynowej kontroli drogowej, możemy dostać karę grzywny nawet do kilkuset złotych.

Ubezpieczenie to chroni nas przed następstwami szkód wyrządzonych przez nas innemu kierowcy i jemu pojazdowi. Mając te ubezpieczenie nie musimy się martwić o koszty związane z naprawą samochodu innej osoby, gdyż pokryje je za nas nasz ubezpieczyciel.

Oczywiście nie w każdym przypadku tak będzie. Jeżeli byliśmy pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających to wtedy szkoda nie zostanie pokryta przez ubezpieczyciela. Również jeżeli ubezpieczyciel dowiedzie, że specjalnie uszkodziliśmy cudzy samochód, wówczas także ubezpieczyciel nie pokryje kosztów szkody.

Kalkulator

Kalkulator pozwala na szybkie policzenie wysokości składki ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że znaleźliśmy ubezpieczenia, które najbardziej nam odpowiadają lecz chcemy je porównać pod względem składek. Kalkulator współgra zatem najlepiej z porównywarką ubezpieczeń. Dzięki kalkulatorowi mamy przejrzyście napisane, jakie koszta musimy ponieść, by zakupić dane ubezpieczenie.

About Author: p.w.