InterRisk

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group to grupa z ponad 18 letnim doświadczeniem na polskim rynku ubezpieczeń. Pod koniec roku 2011 roku, InterRisk zajęło 5. miejsce na rynku ubezpieczeń majątkowych. Kolejno, w 2010 i 2011 roku, składka przypisana brutto to ponad 1 miliard złotych, a wynik finansowy spółki w tych latach to 70,2 miliona złotych (2011) , był to wynik większy o 27,3% ot tego, który uzyskano w roku 2010.

Screenshot of www.interrisk.pl

Firma szczyci się tytułem jednych z najlepszych ubezpieczeń zdrowotnych, jest przy tym liderem sprzedaży gwarancji ubezpieczeniowych dla klientów biznesowych w 2011 roku. InterRisk ubezpiecza wiele placówek, w tym placówki oświaty – ubezpiecza 20% polskich uczelni wyższych.

Towarzystwo Ubezpieczeń InterRisk zatrudnia ponad 800 pracowników i ma ponad 61 jednostek terenowych. W 800 spółkach brokerskich i innych placówek, które współpracują z firmą, na klientów czeka prawie 3 500 pracowników, którzy oferują prawie 160 produktów ubezpieczeniowych oraz zdrowotnych zarówno dla firm, jak i przedsiębiorstw i osób fizycznych.

Firma oferuje szereg rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta – są to zarówno ubezpieczenia od konkretnych ryzyk, jak i kompleksowe pakiety ochronne. Ponad 150 produktów ubezpieczeniowych to przede wszystkim ubezpieczenia: majątkowe, komunikacyjne, finansowe, osobowe oraz zdrowotne.

About Author: p.w.