INTER Polska

INTER swoją historię rozpoczął ponad 80 lat temu. Ten niemiecki koncern ubezpieczeniowy powstał w 1926 roku. INTER oferuje zarówno ubezpieczenia zdrowotne, jak i specjalistyczne programy ubezpieczeniowe. W Polsce grupa jest głównym akcjonariuszem Towarzystwa Ubezpieczeń INTER Polska S.A.

Screenshot of www.interpolska.pl

Przez tak wiele lat istnienia na europejskim rynku polis ubezpieczeniowych, pozwoliło firmie stworzyć szeroką gamę ofert ubezpieczeń dostosowywanych do indywidualnych potrzeb klientów. Firma gwarantuje jakość oraz solidność. Wysoki kapitał zakładowy oraz ochrona reasekuracyjna, jak i współpraca z najbardziej renomowanymi koncernami na świecie świadczy o finansowym bezpieczeństwu klientów.

Oferta firmy obejmuje ubezpieczenia osobowe, zdrowotne i majątkowe, które skierowane są do klientów indywidualnych oraz biznesowych. INTER jest liderem w sprzedaży specjalistycznych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla branży medycznej, z którą współpracuje od lat. Specjalnie dla niej tworzone są nowe pakiety ubezpieczeniowe.

Znane ubezpieczenie zdrowotne oferowane przez firmę, to VISION. Zostało ono uznane przez Krajowy Instytut Ubezpieczeń oraz Katedrę Polityki Ochrony Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za najlepsze ubezpieczenie zdrowotne w 2007r. w kategorii ubezpieczeń zdrowotnych dla firm. Ubezpieczenia grupowe dla grupy tych zawodów, obejmują ryzyka związane z życiem prywatnym, jak i te związane z wykonywanym zawodem.

About Author: p.w.