inter Global

InterGlobal to firma, która założona została w Wielkiej Brytanii w 1998 roku. Firma powstała dzięki współpracy Inter Group Insurance Services oraz Mike Henry Group – dwóch międzynarodowych firm, wysoko cenionych na rynku i doświadczonych w branży ubezpieczeń.

Screenshot of www.interglobal.pl

Inter Group, założona została w 1992, do dziś pozostaje kluczowym brytyjskim towarzystwem ubezpieczeniowym. The Mike Henry Group, którego historia sięga 1981 roku to jeden z największych dostawców produktów oraz usług związanych z ubezpieczeniami turystycznymi. Działał na terenach Nowej Zelandii, a jego filie odnaleźć można na terenie Zjednoczonego Królestwa, Australii, w wielu krajach Dalekiego Wschodu, na południowym wschodzie Azji oraz w Kanadzie. InterGlobal na początku 2003 roku rozpoczęło współpracę z Global Healthcare Limited. Dało to początek wspólnej, znanej na świecie marki – Global Healthcare Limited.

Jednym z najbardziej znanych produktów ubezpieczeniowych firmy jest UltaCare. To bardzo szeroka oferta ubezpieczenia zdrowotnego, które zostało opracowane tak, aby odpowiedzieć na potrzeby osób mieszkających lub pracujących za granicą, często podróżujących oraz ludzi biznesu na całym świecie. Zakres ochrony jest bardzo szeroki, to np. leczenie szpitalne, leczenie ambulatoryjne, hospitalizacja. Ubezpieczenie ma międzynarodowy zakres, a jej klienci mają pełną swobodę w wyborze placówek medycznych. Ubezpieczenie ma konkurencyjne stawki prorodzinnych składek ubezpieczeniowych, a także szeroki zakres opcji dodatkowych.

About Author: p.w.