Indywidualne ubezpieczenie na życie

Zapewnienie stabilności najbliższym. Indywidualne podejście do klienta. Atrakcyjne ceny ustalane w zależności od zakresu ochrony. Dogodna przyszłość dzieci z polisa na zycie. Bezpieczna rodzina – ranking ubezpieczeń online. Odszkodowanie w razie choroby lub wypadku. Ochrona życia i zdrowia.

Wybór stabilnej przyszłości

Wybór indywidualnego ubezpieczenia na życie to zapewnienie sobie i bliskim stabilnej przyszłości finansowej w razie nieprzewidzianej choroby, wypadku czy innych zdarzeń losowych. Pozwala ono zabezpieczyć spłatę kredytu, zadbać o przyszłość dzieci czy własnych finansów. Myślenie o przyszłości odpowiednio wcześnie pozwala uniknąć nieprzyjemnych i stresujących sytuacji.

Zakres ochrony

Ubezpieczyciele oferują zróżnicowany zakres ochrony dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Dostępne są różne pakiety świadczeń:

  • Ochrona życia i zdrowia
  • Zabezpieczenie przyszłości dzieci
  • Zabezpieczenie przyszłości finansowej
  • Gromadzenie oszczędności w funduszach kapitałowych

Polisy zwykle zawierane są na czas nieokreślony, a w momencie podpisywania umowy nie są wymagane ankiety medyczne ani dodatkowe badania lekarskie.

Korzyści

Polisa na życie daje szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej, która może objąć nie tylko ubezpieczonego, ale także współmałżonka i dzieci. W przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku oferowane jest wsparcie materialne dla rodziny poszkodowanego, które nie jest obciążone podatkiem dochodowym. Wysokość składki nie ulega zmianie przez cały okres ubezpieczenia. W razie braku możliwości uregulowania ustalonych składek, możliwe jest czasowe zawieszenie ich opłacania.

About Author: p.w.