HESTIA

STU Ergo Hestia SA istnieje na rynku ubezpieczeniowym od 30 stycznia 1991 roku. Grupa Ergo, której częścią jest Ergo Hestia, jest drugą co do wielkości na niemieckim rynku ubezpieczeniowym. Ergo w swojej bazie ma ponad 30 milionów klientów indywidualnych i biznesowych w całej Europie. Na terenie Polski działa prawie 4 tysięcy doradców ubezpieczeniowych oferujących produkty ubezpieczeniowe Hestii oraz 600 punktów obsługi klienta.

Screenshot of www.ergohestia.pl

Ergo Hestia oferuje kompleksową ofertę ubezpieczeniowa obejmująca wszystkie obszary ryzyka: samochód, dom oraz mieszkanie, zdrowie i życie, i wiele więcej w wielu pakietach i opcjach dopasowanych do potrzeb klienta. STU Ergo Hestia to także dostawca produktów emerytalnych, zarówno w kwestii ubezpieczeń, jak i finansowych – wypłat niezależnych od ZUS, oraz ubezpieczeń dedykowanych specjalnie dla kobiet.

Ergo Hestia szczyci się najlepszym w Polsce systemem likwidacji szkód nagrodzony godłem Teraz Polska.

To Towarzystwo ubezpieczeniowe ma w ofercie polisy obejmujące :

  1. Dom i mieszkanie – w pakietach takich, jak: Ergo 7, Hestia 1 i 7, prócz domów i mieszkań, możemy ubezpieczyć także domki letniskowe, domy w budowie itp.
  2. Samochód – to oczywiście OC, AC, NNW, a także kompleksowe ubezpieczenia w pakietach Ergo 7 oraz Hestia 1 i 7
  3. Zdrowie i życie – o nasze zdrowie i bezpieczeństwo finansowe naszych bliskich zadbają takie pakiety jak, np. Altima, czy Aspira. Specjalnie dla kobiet – ubezpieczenie Femina.
  4. Ochrona prawna – to pakiety Eventus: Duo i od Mamy i Taty, Inventus, prosperita i wiele innych.
  5. Oszczędzanie i inwestycje – Hestia posiada w swej ofercie wiele pakietów, które pozwolą nam zainwestować i pomnażać nasze pieniądze, są to: Złota Inwestycja I i II, Agro Koszyk Plus I i II, Medyczna Inwestycja i wiele innych.
  6. Podróż – w ofercie ubezpieczenia podróżnego znajdziemy – Hestia Podróże i Altima, które kompleksowo zajmą się naszym bezpieczeństwem podczas podróży.
  7. Biznes – to pakiety typu: Moja Firma, Hestia: Biznes i Rodzina

www.ergohestia.pl

About Author: p.w.