ERV AG

Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) to wiodący ubezpieczyciel, który specjalizuje się w ubezpieczeniach podróży. Firma swoją siedzibę ma Monachium, została założona w 1907 roku. Obecnie reprezentowana jest w 17 krajach europejskich przez własne spółki i spółki stowarzyszone. Polski oddział spółki powstał w 2004 roku, swoją pierwszą siedzibę miał w Gdańsku. Od tego czasu ubezpieczyli ponad 8 milionów Polaków, będąc jedynym ubezpieczycielem na polskim rynku, który specjalizuje się w ubezpieczeniach podróży.

Screenshot of www.erv.pl

Międzynarodowe doświadczenie marki zostaje wykorzystane do tworzenia produktów ubezpieczeniowych, procesów i procedur obsługi. Globalny charakter spółki pozwala konstruować innowacyjne ubezpieczenia dopasowane indywidualnie do potrzeb lokalnego rynku. Sieć assistance spółki ERV zapewnia swoim klientom 24-godzinną pomoc, 7 dni w tygodniu. Ubezpieczenia firmy gwarantują komfortowy i bezpieczny przebieg każdej podróży i wyjazdu turystycznego, niezależnie od miejsca na świecie. W ofercie firmy znajdziemy wiele ofert – ubezpieczenia indywidualnego, rodzinnego, grupowego, ubezpieczenie na wypadek choroby przewlekłej itp. Czasowo są dwie wersje ubezpieczenia – podróżnego ubezpieczenia krótkoterminowego, oraz podróżnego ubezpieczenia rocznego. Ubezpieczenie pokrywa również koszt rezygnacji z podróży. Obliczyć koszt takiego ubezpieczenia oraz zakupić polisę można na stronie internetowej firmy.

ERV Polska oferuje ubezpieczenia podróży: krótkoterminowe i roczne; dla rodzin, grup i studentów; kosztów rezygnacji z podróży; pakiety SKI i Sport; rozszerzenia ochrony o pracę fizyczną, następstwa chorób przewlekłych, sporty ekstremalne; indywidualnie ustalane ubezpieczenia korporacyjne; produkty dedykowane branży turystycznej.

About Author: p.w.