Concordia

Concordia na polskim rynku funkcjonuje od 1997 roku. Od tego czasu firma zdobyła zaufanie wielu klientów i partnerów biznesowych, rozwinęła swoją sieć sprzedaży. Concordia nawiązała współpracę z blisko 500 Bankami Spółdzielczymi.

Screenshot of www.concordiaubezpieczenia.pl

Firma doświadczenie czerpie ze 140-letniej tradycji w świadczeniu usług ubezpieczeniowych głównego akcjonariusza, którym jest Concordii Versicherung Holding AG z Hanoweru.

Od roku 2001 działalność w ramach tej grupy prowadzi również Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital S.A.. Jest ono Towarzystwem, które oferuje ubezpieczenia na życie. Firma razem z Concordia Polska TUW składa się na Concordię Ubezpieczenia.

Concordia to obecnie 10 oddziałów, prawie 40 przedstawicielstw i agencji oraz współpraca z blisko 2000 pośrednikami w całej Polsce. Celem, jaki stoi przed Concordią jest stworzenie produktów ubezpieczeniowych połączonych z bezproblemową likwidacją szkód.

Concordia w swojej ofercie ma specjalistyczne ubezpieczenia: rolne, ochrony prawnej, dla firm oraz bancassurance – bankowości spółdzielczej. Ubezpieczenia stworzone przez Concordię wyróżnia nie tyle konkurencyjna cena, ale głównie jakość świadczonych usług. Firma ma w ofercie produkty skierowane do m.in. mieszkańców zarówno średnich, jak i małych miejscowości, klientów banków spółdzielczych, przedsiębiorstw bez względu na ich wielkość, gmin oraz rolników.

Concordia zdobyła wiele nagród i certyfikatów, które są potwierdzeniem wysokiej pozycji firmy na polskim rynku ubezpieczeniowym. Za ubezpieczenia skierowane do rolników „Concordia Agro” otrzymała certyfikat jakości „Najlepsze w Polsce” w Konsumenckim Konkursie Jakości. W zakresie likwidacji szkód i ich jakości w 2010 roku Gazeta Bankowa przyznała Concordii IV miejsce w rankingu Firm Ubezpieczeniowych. Concordia to też m.in.: „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, nie mniej istotny „Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych”, a także „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR” oraz laureat konkursu „Najwyższa Jakość Quality International”.

About Author: p.w.