Cardif

Cardif obecny jest na polskim rynku ubezpieczeniowym od 1997 roku. Towarzystwo to jest ekspertem, który specjalizuje się w rozwiązaniach bancassurance. Oferuje również bardzo szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych, które przeznaczone są zarówno dla klientów grupowych, jak i również tych indywidualnych.

Screenshot of www.cardif.pl

Baza ofert jest systematycznie wzbogacana o nowe produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb zarówno biznesowych partnerów, jak i klientów oraz rozwijając zakres ubezpieczeniowej ochrony.

Cardif w Polsce

W roku 1997 Cardif rozpoczęło działalnośćna polskim rynku, w roku 1998 powstało Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A., które oferuje grupowe ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia dla kredytobiorców. Rok 1999 to rok, w którym BNP Paribas Assurance wraz z Pocztą Polską zakładają Otwarty Fundusz Emerytalny Pocztylion. Pocztylion Życie, czyli ubezpieczenia indywidualne, w roku 2000 zostały wprowadzone do oferty BNB Cardif. W 2001 r. powstało Cardif ARD S.A Oddział w Polsce, który stworzył ofertę ubezpieczeń bancassurance, z których słynie dziś firma.

Cardif jest stabilną firmą, której eksperci specjalizują się w rozwiązaniach bancassurance. Klienci jednej z najsilniejszych grup finansowych na świecie mogą liczyć na doświadczony zespół ekspertów ubezpieczeniowych i szeroką ofertę, dostosowaną do ich potrzeb.

W Polsce firmę Cardif znamy jako: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A., Cardif Assurances Risques Divers S.A.Oddział w Polsce oraz Cardif Services Sp. z o.o.
W ofercie Cardif znajdują się: programy ubezpieczeniowe dla sektora finansowego, ubezpieczenia oferowane za pośrednictwem call center a także oferty produktów skierowanych do klientów indywidualnych.

Tworząc programy ubezpieczeniowe, Cardif współpracuje z grupą najlepszych ekspertów BNB Paribas.

About Author: p.w.