BRE Ubezpieczenia

Historia BRE Ubezpieczenia sięga 2006 roku, wtedy to powstała spółka BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. Jest to młoda firma, mająca świeże i nowatorskie spojrzenie na rynek ubezpieczeniowy i to, co może on zaoferować swoim klientom. Towarzystwo to słynie z budowania innowacyjnych programów bancassurance skierowanych do sektora finansowego, a ich przedmiotem działalności są ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Z końcem roku 2008 BRE Ubezpieczenia rozszerzyło swoją działalność o prowadzenie działalności reasekuracyjnej.

Screenshot of www.breubezpieczenia.pl

Współpracując z partnerami i biorąc pod uwagę ich silne strony BRE Ubezpieczenia tworzy nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają klientom zakup szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych. Ubezpieczyć się można w prosty i przejrzysty sposób, zarówno w modelu tradycyjnym (siedziby partnera) jak i za pośrednictwem zdalnych kanałów obsługi (model direct – czyli telefonicznie, bądź też przez internet).

BRE Ubezpieczenia jest współtwórcą internetowej platformy ubezpieczeniowej „Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych” w mBanku. Strona ta wykorzystuje sprawdzony model sprzedaży i obsługi przez Internet i telefon – model direct, oferując klientom różne oferty ubezpieczeń samochodowych. Atutami tej platformy są: możliwość wyboru odpowiedniej dla nas oferty oraz niskiej ceny. Warunki ubezpieczeń są czytelne, a wszystkie elastyczne produkty zintegrowane na wspólnej platformie.

Aby zapewnić swoim klientom zindywidualizowaną obsługę, jak i szeroki wybór ubezpieczeń spółka podjęła współpracę z renomowanymi instytucjami finansowymi oraz firmami zainteresowanymi wzbogaceniem swojej oferty o produkty ubezpieczeniowe. Wśród obecnych partnerów BRE Ubezpieczenia znajdują się następujące firmy: mbank, benefia VIG, europ assistance.

About Author: p.w.