Aviva

Grupa Aviva, znana wcześniej pod nazwą Commercial Union, istnieje w Polsce od 1992 roku. Jest to grupa kapitałowo-ubezpieczeniowa brytyjskiego pochodzenia. Dzisiejszy kształt firma zawdzięcza spółce akcyjnej Aviva plc. Jest ona notowana na London Stock Exchange i NYSE. Obecnie obejmuje ona sześć spółek, będąc przy tym jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Grupa Aviva to profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa recepta na finansowe planowanie bliższej i dalszej przyszłości, czego potwierdzeniem jest jej pozycja lidera na Polskim rynku ubezpieczeniowym od 1994 roku, oraz 2. miejsce na rynku światowym.

Screenshot of www.aviva.pl

Aviva obsługuje w naszym kraju ponad 3 miliony klientów, a aktywa, którymi zarządza, mają wartość ponad 55 miliardów zł. Grupa Aviva obsługuje ponad 3,5 miliona klientów. Głównym obszarem działalności firmy są indywidualne ubezpieczenia na życie (ochrona w przypadku choroby lub śmierci, ochrona wypadkowa, zabezpieczenie edukacji dzieci, ochrona zdrowia, wsparcie dla seniorów) oraz inwestycje długoterminowe.

Aviva w swojej ofercie ma również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątku zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, fundusze inwestycyjne, a także ubezpieczenia zdrowotne. Jedną z najnowszych ofert zaproponowanych klientom indywidualnym przez grupę Aviva jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, który sprzedawany jest w systemie direct – telefonicznie, jak i przez internet. Firma wszystkie swoje działania opisane ma na przystępnej stronie internetowej www.aviva.pl, na której również można nabyć większość ich usług.

About Author: p.w.